Już w przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje Not a Hero. Będzie to niezależna produkcja, za którą odpowiadają twórcy OlliOlli, czyli studio Roll7. Tym razem jednak deskorolkę przyjdzie nam wymienić na broń, a naszym głównym zadaniem będzie walka z przeważającymi siłami wroga. Gra zapowiada się bardzo dynamicznie, a opublikowany dziś materiał wydaje się to potwierdzać.

Na kanale wydawcy, firmy Devolver Digital pojawił się 15-minutowy gameplay. Pomimo bardzo prostej, dwuwymiarowej oprawy graficznej twórcom udało się umieścić tu dość rozbudowaną mechanikę. Nasz główny bohater może skakać, ślizgać się po podłodze i chować się za przeszkodami. Bardzo ciekawie zapowiada się też system krótkich, prostych misji, które urozmaicają zabawę.

Premiera Not a Hero już 7 maja. Gra pojawi się na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty