Pamiętacie jeszcze Basement Crawl? To polska gra, która trafiła na PlayStation 4 w lutym ubiegłego roku i delikatnie mówiąc, nie przypadła do gustu graczom. Twórcy ze studia Bloober Team postanowili się zrehabilitować i stworzyć grę od podstaw. Dziś w serwisie IGN pojawił się gameplay z nowego projektu, zatytułowanego Brawl.

Poniżej znajdziecie 18 minut rozgrywki z komentarzem Michała Mielcarka z Bloober Team. Materiał pozwala na zapoznanie się z istotą rozgrywki, która przypomina wariację na temat klasycznego Bombermana. W trakcie nagrania możecie zapoznać się z kilkoma dostępnymi w grze postaciami, a także różnymi trybami rozgrywki. W Brawl znajdziecie zarówno tryb dla jednego gracza, a także szereg opcji przeznaczonych do rywalizacji lub kooperacji z przyjaciółmi. Szczególnie interesująco przedstawia się tryb Color Domination, w którym naszym zadaniem jest „przemalowanie” całej planszy na nasz kolor, oczywiście przy użyciu wszędobylskich bomb.

Data premiery Brawl nie jest jeszcze znana. Wiemy za to, że gra, tak jak pierwowzór, trafi jedynie na konsolę PlayStation 4.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty