Killing Floor 2 zapowiada się na grę pod każdym względem lepszą niż część pierwsza. Twórcy usprawnili grafikę, system umiejętności i dodali mnóstwo nowych, realistycznie odwzorowanych broni. Do tej pory jednak ciężko było znaleźć gameplay dłuższy niż kilkunastosekundowe fragmenty przeplatane rozmowami developerów i dziennikarzy. Tym razem jednak zaprezentowany materiał jest naprawdę soczysty i pokazuje 5 minut rozgrywki w pełnej krasie.

Gracze uczestniczący w nagraniu biorą udział w typowym trybie survivalu. Co jakiś czas na mapie pojawiają się kolejne fale mutantów, a zadaniem przeciwników jest wyeliminowanie ich i przeżycie za wszelką cenę. Po ukończonej fali mamy chwilę czasu na złapanie oddechu i kupienie nowych elementów wyposażenia. Możecie też przyjrzeć się grafice w Killing Floor 2– materiał działa w 1080p i 60 klatkach na sekundę i wygląda bardzo przyzwoicie.

Killing Floor 2 ma zadebiutować w tym roku na PC oraz PlayStation 4. Już w kwietniu gracze dostaną możliwość przetestowania tej produkcji w ramach usługi Early Access na Steamie.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty