Nazi Zombie Army to seria dość specyficzna, która przypadnie do gustu jedynie części graczy. Pod niemal każdym względem, te proste strzelanki są średniakami, ale  trzeba im przyznać, że zabawa w trybie kooperacji potrafi być świetna… Już niedługo będą mogli się o tym przekonać posiadacze konsol nowej generacji – Xboksa One oraz PlayStation 4. To właśnie na tych platformach zadebiutuje Nazi Zombie Army Trilogy i to już na początku marca!

W internecie pojawił się dziś nowy materiał wideo, który prezentuje całkiem sporo scenek z rozgrywki Jednocześnie przedstawia on pięć powodów, dla których warto zainteresować się Nazi Zombie Army Trilogy. Przy okazji możecie też zobaczyć, jak ta trylogia wyglądać będzie na nowej generacji konsol. Oczywiście nie ma co spodziewać się cudów, bo na dobrą sprawę jest to jedynie port z past-genów.


Nazi Zombie Army trilogy będzie wydaniem zbiorczym, które zawierać będzie odświeżoną część pierwszą i drugą, a także zupełnie nową trzecią odsłonę. W grach wcielamy się w rolę śmiałków, którzy zmagają się zalewem hord zombie-nazistów. Nie brakuje też trybu kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Premiera trylogii odbędzie się już 6 marca na trzech platformach – PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty