Obie części platformówki Trine były świetnie wyglądającymi i bardzo klimatycznymi grami. Pierwsza zapowiedź trójki od razu przyciągnęła moją uwagę. Trine 3 nie tylko kontynuuje trend fantastycznej oprawy audiowizualnej, ale także wprowadza do gry nowy, trzeci wymiar. Jeśli zastanawiacie się, jak nowe mechanizmy wypadają w akcji, to z pomocą przychodzą dziennikarze z serwisu IGN.

Udostępnili oni trwający 9 minut materiał, na którym możecie zobaczyć, jak wygląda gameplay z Trine 3. Materiał pokazuje po kolei dostępnych w grze bohaterów – wojownika, złodziejkę i maga. Widać, że kamera nie prezentuje już akcji jedynie z boku, a czasami przedstawia zabawę w rzucie izometrycznym lub przenosi się za plecy bohaterów. Po raz kolejny powraca fantastyczna, baśniowa grafika – Trine 3 wygląda fantastycznie!

Trine 3 na PC trafi jeszcze w tym roku. Póki co nie wiemy nic na temat premiery na innych platformach.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty