Black Ops III ujawniono w ubiegłym miesiącu, dopiero w najbliższych dniach dowiemy się czegoś więcej na temat tej produkcji. W nadchodzącą niedzielę będzie miała miejsce oficjalna prezentacja kolejnej odsłony serii (a może raczej pod-serii) Call of Duty. Dziś dostaliśmy zapowiedź tego wydarzenia. Swoją drogą, zobaczcie jakie zabawne czasy – najpierw ogłasza się grę, a potem zwiastunem zapowiada się jej…zapowiedź.

Trzeba jednak przyznać, że materiał jest wykonany w bardzo ciekawy sposób. Na trzyminutowym nagraniu możecie zapoznać się z niepokojącą wizją przyszłości. Niestety – mnie to nie przekonuje. Call of Duty: Black Ops III zapowiada się na kolejną, futurystyczną strzelankę z super-żołnierzami w roli głównej…

Zobaczymy jednak jak Black Ops III wypadnie w niedziele. Może developerom uda się w jakiś sposób przyciągnąć moją uwagę i jednocześnie zachęcić mnie do sięgnięcia po kolejnego FPSa z akcją osadzoną w przyszłości.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty