Assassin’s Creed Rogue zapowiadane było jedynie jako tytuł, który pojawi się na konsolach poprzedniej generacji, czyli Xboksie 360 i PlayStation 3. Po pewnym czasie włodarze firmy Ubisoft stwierdzili jednak, że po co się ograniczać, skoro można ten sam tytuł wydać także na pecetach. Dziś dostaliśmy zwiastun tej produkcji, a także poznaliśmy oficjalną datę premiery. Jeśli czekaliście na Rogue, to mam dla Was dobrą wiadomość – gra pojawi się na PC już 10 marca.

To jeszcze nie koniec interesujących nowin – na osoby kupujące Assassin’s Creed Rogue czeka także bardzo przyjemny bonus. Jeżeli zdecydujecie się na zakup gry w oficjalnym sklepie Ubisoftu, to będziecie mogli wybrać jedną poprzednią część serii za darmo. Oczywiście, jest też haczyk – w grę nie wchodzą najnowsze odsłony cyklu, czyli Black Flag i Unity. Mimo tego trzeba przyznać, że to bardzo przyjazna dla graczy inicjatywa – dostajemy bowiem dwie gry w cenie jednej.

Tak Assassin’s Creed Rogue prezentuje się na nowym, pecetowym zwiastunie:
Przypominamy, że w grze wcielimy się…w templariusza, który poluje na asasynów. Powraca też żegluga, znana z Black Flag.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty