Nazywanie obecnej generacji „generacją remasterów” przestało już być określeniem na wyrost. Praktycznie każdego miesiąca dostajemy zapowiedzi kolejnych, nieco odświeżonych produkcji. Po ostatnich premierach (DmC: Definitive Edition) i zapowiedziach (chociażby God of War 3: Remastered na PS4) przyszła pora na kolejnego newsa na ten temat. Jak donoszą „zaufane źródła”, już niedługo na konsole nowej generacji trafią dwie pierwsze części serii Batman: Arkham.

Wydanie zbiorcze ma obejmować jedynie gry Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City. W paczce zabraknie wydanego w 2013 roku Arkham Origins. Prawdopodobnie powodem tego jest fakt, że Origins jest prequelem i na dobrą sprawę nie jest częścią trylogii Asylum-City-Knight. Niestety, brakuje jakichkolwiek szczegółów na temat zawartości remasterów, oprawy graficznej itp. Można jedynie przypuszczać, że gry posiadać będą wszystkie wydane DLC i zadziałają w 1080p/60 FPS.

Co sądzicie na ten temat? Dla mnie sprawa rematerowania gier sprzed 4 lat (Arkham City) jest nieco kontrowersyjna. Fakt, że wszystkie części Batmana posiadam, ale nie zdążyłem ich ukończyć w 100%, a już pojawia się wersja odświeżona może pominę… 🙂

Źródło: IGN Italy

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty