Oto pierwszy, niezmącony żadnym, dodatkowym komentarzem i zbędnymi opisami, gameplay z najnowszej części przygód Batmana, pt. Batman: Arkham City. Na wideo można będzie obejrzeć część gry, w której Bruce Wayne ratuje z opresji Kobietę-Kot. Oto, jak to wszystko wygląda.

Trzeba przyznać, że mnie osobiście wystarczyło kilka minut spędzonych na oglądaniu tego gameplay’a, żeby naprawdę zaciekawić się tym produktem. Interesująco wygląda przede wszystkim poruszanie się po mieście. Skoki, szybowanie, używanie gadżetów, wydaje się mieć teraz dodatkowe znaczenie, ponieważ świat gry stał się o wiele większym, przez co wyraźnie zyskał.

Nie chcemy psuć Wam zabaw z oglądania toteż nie będziemy się tu specjalnie rozpisywać, nie mniej jednak mnie osobiście zaciekawiła jedna rzecz – w końcowej części filmiku, kiedy Bat musi uratować Kobietę-Kot, robi to w dosyć niewyszukany sposób, mianowicie pakując się w sam środek, dużej bądź co bądź, bandy stojącej na dole pomieszczenia. Ja osobiście zrobiłbym to nieco inaczej.

Nie zmienia to jednak faktu, że czeka nas naprawdę przyjemny produkt, który powinien zaciekawić nie tylko fanów bohatera z Gotham. Premiera już w październiku

O Autorze

Podobne Posty