Wszystkie części serii Batman Arkham były stosunkowo mroczne i skierowane raczej do dojrzalszych graczy. Mimo tego, każda gra z cyklu otrzymywała ranking T, czyli dopuszczający do gry osoby, które ukończyły 13 rok życia. Wygląda jednak na to, że najnowsza część będzie cechowała się jeszcze cięższym i bardziej posępnym klimatem. Batman: Arkham Knight zostało dziś sklasyfikowane przez ESRB i otrzymało kategorię M, czyli od 17 lat.

Oczywiście przedstawiciele studia Rocksteady nie palą się do tego, aby już teraz zdradzić pewne istotne elementy fabuły. W rozmowie z serwisem IGN stwierdzili oni jednak, że to ostatnia część trylogii i każdy łotr z uniwersum Batmana ma na celu pozbycie się Mrocznego Rycerza. Można więc domyślić się, że nieprzyjemnych sytuacji będzie sporo i stąd taka, a nie inna klasyfikacja gry. Podobno również ze strony wydawcy, czyli Warner Bros. pojawiły się pewne naciski, aby zmienić kilka scen – te miały jednak być znaczące dla fabuły i udało się je pozostawić w pierwotnej formie.

Premiera Batman: Arkham Knight przewidziana jest na 2 czerwca tego roku.

źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/02/24/batman-arkham-knight-shows-bruce-wayne-at-his-darkest

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty