Pamiętacie jeszcze zapowiedzi developerów, że kolejna odsłona serii Battlefield zadziała w rozdzielczości 1080p na konsolach nowej generacji? Przedwczoraj okazało się ile warte były te zapewnienia. Na Twitterze Visceral Games pojawiło się pytanie od jednego z fanów dotyczące rozdzielczości Battlefield Hardline na PS4 i XBO. Odpowiedź raczej nikogo nie zadowoli, chociaż była do przewidzenia.

Studio Visceral Games poinformowało, że gra będzie działać w 720p na Xboksie One oraz 900p na konkurencyjnym sprzęcie, czyli PlayStation 4. Powodem takiego obniżenia rozdzielczości jest chęć zapewnienia graczom płynnej zabawy, co przy dynamicznej grze FPS jest dość zrozumiałe. Niestety, problemem jest to, że developerzy kilka razy informowali o tym, że Battlefield Hardline zapewni magiczne 1080p przy 60 klatkach na sekundę na obu platformach nowej generacji. Wygląda więc na to, że jedynym sposobem na zagranie w Hardline w FullHD będzie kupno wersji PC, pod warunkiem, że nasz komputer poradzi sobie z tym tytułem…

Premiera Battlefield Hardline już 17 marca.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty