Każda część serii Grand Theft Auto okazuje się być ogromnym sukcesem. Ostatnia odsłona cyklu, GTA V jest najlepiej ocenianą grą w serwisie Metacritic na każdej platformie (PS3, X360, PS4, XBO). Wiele wskazuje na to, że i pecetowa wersja gry szybko zdobędzie popularność. Tematem fenomenu tych gier już niedługo zajmie się brytyjska stacja BBC.

Informacja pochodzi prosto ze źródła, a konkretnie od jednego z dziennikarzy pracujących nad filmem. Zgodnie z informacją ujawnioną na Twitterze przez Guya Cockera, film ma być  „90-minutowym dramatem o ludziach, którzy stoją za stworzeniem Grand Theft Auto”. Nieco dziwi użycie słowa drama – bardziej pasowałby film dokumentalny, ale co ja tam wiem… Niestety, na ten moment nie podano dalszych szczegółów i nie wiadomo kiedy film o GTA zadebiutuje.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty