Serwis IGN od kilku dni raczy graczy krótkimi nagraniami, które pokazują kolejne aspekty Bloodborne. Mieliśmy już okazję zapoznać się z tworzeniem postaci, uzbrojeniem i fabułą. Tym razem przyszła kolej na przedstawienie zastępów przeciwników, których będziemy eliminować. Trzeba przyznać, że projekty oponentów robią wrażenie, a niektórzy z nich wyglądają naprawdę przerażająco!

Chociaż już w przypadku serii Souls niejednokrotnie trafialiśmy na przeciwników, którzy potrafili zjeżyć włos na głowie, to teraz poprzeczka została postawiona jeszcze wyżej. W Bloodborne spotkamy ogromne szczury, duchy (?), wielkie, wychudzone ciała z sierpem (??) i potężnej postury monstra. Na nagraniu widać też, że pojedynki z tymi oponentami to nie przelewki. Zazwyczaj wystarczą 3-4 ciosy, aby na ekranie pojawił się wielki napis informujący o naszym zgonie.

Wszystkie materiały, które do tej pory oglądałem jasno wskazują na to, że fani poprzednich dzieł From Software raczej się nie zawiodą podczas gry w Bloodborne. Premiera już 26 marca, tylko na PlayStation 4.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty