Bethesda nie jest firmą, która przesadnie lubi chwalić się zapowiedziami nowych tytułów. Te informacje pojawiają się nagle, często bez większej promocji, z jakiej słynną inni developerzy. Mimo tego, gry tworzone i wydawane przez ten koncern cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku na fanów firmy czeka spory szok, bowiem na E3 pojawi się konferencja Bethesdy.

W internecie szybko pojawiły się spekulacje na temat tego, czego możemy się spodziewać. Dość naturalnym odruchem jest nadzieja na zapowiedzi nowych gier z serii Fallout oraz The Elder Scrolls. Od premiery Fallout New Vegas upłynęło już bowiem 5 lat, zaś Skyrim, ostatnia część serii The Elder Scrolls zadebiutowała na rynku 3 lata temu. Póki co, jedynym potwierdzonym projektem, nad którym pracuje Bethesda jest nowy Doom. Niestety, fanów czeka teraz nerwowy okres oczekiwania – konferencja firmy odbędzie się dopiero 14 czerwca 2015 roku i do tego czasu raczej nie dostaniemy żadnych konkretnych zapowiedzi.

bethesda e3

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty