Premiera Wolfenstein: The New Order miała miejsce już ponad rok temu, ale developerzy nie porzucili jeszcze tego projektu. Firma Bethesda ogłosiła dziś, że trwają pracę nad dodatkiem do tej produkcji. Będzie on zwał się Wolfenstein: The Old Blood, zaś jego akcja umiejscowiona zostanie przed wydarzeniami z The New Order. Najciekawszą informacją jest jednak to, że rozszerzenie to będzie samodzielne i zagramy w nie nawet bez posiadania podstawowej wersji gry.

Po raz kolejny przyjdzie nam wcielić się w słynnego bohatera o polskich korzeniach, czyli B.J. Blazkowicza. Dodatek Wolfenstein: The Old Blood będzie podzielony na dwie części – Rudi Jäger and the Den of Wolves oraz The Dark Secrets of Helga Von Schabbs. W pierwszej z nich będziemy musieli infiltrować zamek Wolfenstein i zdobyć znajdujące się tam informacje. W drugiej części zaś akcja przeniesie się do miasta Wulfburg, a naszym zadaniem będzie pokonanie szalonego archeologa.

Wolfenstein: The Old Blood zadebiutuje 5 maja i dostępny będzie zarówno w wersji cyfrowej (na PC, PS4 i XBO), jak i pudełkowej (jedynie PC i PS4). Wersja na konsole poprzedniej generacji nie jest planowana.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty