Na targach Gamescom 2015 można spodziewać się wielu atrakcji. Jak zwykle, podczas tego wydarzenia ogłoszonych zostanie sporo nowych tytułów. Do grona firm, które będą posiadać stoiska na targach w Kolonii dołączył dziś Blizzard. Prawdopodobnie nie zapowiedzą oni żadnych nowych gier, ale i tak powinniśmy otrzymać jakieś ciekawe informacje…

Musimy pamiętać, że Blizzard aktualnie rozwija kilka produkcji. Heroes of the Storm debiutuje w czerwcu, a Hearthstone, World of Warcraft i Diablo 3 mogą doczekać się nowych rozszerzeń. Nie powinniśmy też zapominać o sieciowej strzelance Overwatch, którą zapowiedziano w ubiegłym roku. Kto wie, może tym razem usłyszymy o porcie tej gry na konsole nowej generacji?

Targi Gamescom 2015 odbędą się w dniach 5-9 sierpnia tego roku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty