Bloodborne to najlepiej oceniana gra, która ukazała się na tej generacji konsol. Gra uzyskała 93/100 w serwisie Metacritic i cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Jak się dziś okazało, najnowsza produkcja From Software nie tylko została doceniona przez krytyków, ale i może pochwalić się świetną sprzedażą. Gra została hitem w PlayStation Store.

Konkurencja w marcu była spora, ale pierwsze miejsce należało właśnie do Bloodborne. Gra zdeklasowała inne, głośne produkcje, takie jak chociażby Battlefield: Hardline. Świetnym wynikiem może pochwalić się też inny tytuł ekskluzywny na platformy Sony – Helldivers. Najpopularniejszą grą na konsoli PS Vita okazała się gra niezależna – Hotline Miami 2: Wrong Number.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty