/Informacja prasowa/

Przed premierą Borderlands 2, Cenega chwaliła się świetną sprzedażą gry, która dziesięciokrotnie przewyższyła wynik poprzednika. Dzisiaj tytuł debiutuje w naszym kraju i poniższe słowa prezesa 2K chyba najlepiej odzwierciedlają nastroje temu towarzyszące.

„Borderlands 2 to gra stworzona przez graczy, dla graczy” stwierdził Christoph Hartmann. „Unikatowy styl graficzny, zupełnie nowe postacie, mnóstwo łupów do zdobycia, 87 bazylionów rodzajów broni oraz elementy role-playing tworzą naprawdę wciągającą rozgrywkę, szczególnie w trakcie gry z trójką znajomych. Jak dotąd reakcje prasy były fantastyczne i wygląda na to, że Borderlands 2 będzie jednym z najlepiej ocenianych tytułów w historii 2K.”

Borderlands 2 otrzymało bardzo wysokie oceny w mediach zarówno polskich i zagranicznych. Mało kto odważył się zejść poniżej 8/10, a w większości były to noty 9/10. Z mojej strony mogę dodać, że rzadko zdarza się tak, aby wszystkie portale przemówiły jednogłośnie bez wyłomów, więc coś jest na rzeczy. Na naszą recenzję tytułu będziecie musieli chwile poczekać, ponieważ urlopowe lenistwo udzieliło się redakcji w nadmiarze i powoli odkopujemy się z zakurzonych egzemplarzy gier.

O Autorze

Podobne Posty