Symulatory przeróżnych zawodów, pojazdów i urządzeń cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Można dyskutować na temat oryginalności i poziomu niektórych produkcji tego typu, jednak fakty mówią jasno – ludzie chętnie sięgają po tego typu produkcje.

Pod koniec listopada miłośnicy takiej zabawy będą mogli sięgnąć po Car Mechanic Simulator 2014, czyli grę, w której przyjdzie nam zmierzyć się z trudnym zadaniem, jakim jest naprawa wszelkiej maści samochodów. Osobiście bardzo kojarzy mi się to z leciwym Gearhead Garage, grą, która pomimo oczywistych bugów i ograniczeń przyniosła mi kiedyś sporo radości.

Czego możemy spodziewać się po Car Mechanic Simulator 2014? Jak donoszą twórcy, studio PlayWay w grze znajdzie się między innymi:
– nieograniczona ilość losowych zleceń, dzięki czemu gameplay za każdym razem będzie inny,
– setki części do wykorzystania,
– zróżnicowane zadania – naprawa poszczególnych części samochodu, diagnostyka, tuning itd,
– 2 tryby gry – kariera i free play,
– 3 różne warsztaty, różniące się rozmiarami i wyposażeniem.

Chociaż samemu nie jestem miłośnikiem symulatorów, to trzymam kciuki za powodzenie tej produkcji, głównie ze względu na wspomniany już sentyment do Gearhead Garage. Poza tym miło byłoby wreszcie znaleźć grę o samochodach z nieco innej perspektywy, niż fotel kierowcy. Kiedy można liczyć na kupno Car Mechanic Simulator 2014? Całkiem niedługo, bo już pod koniec przyszłego miesiąca!

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty

Jedna odpowiedź

  1. tenenit1990

    Panowie napisali na swoim Facebooku że gra ma kosztować w granicach 20zł, dla fanów Gearhead Garage – zakup obowiązkowy 😉