Stworzone przez Polaków Car Mechanic Simulator okazało się sporym sukcesem. Gra przez jakiś czas okupowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów Steam, a do teraz sprzedała się w imponującym nakładzie czterech milionów egzemplarzy. Powstanie kontynuacji było więc niemal pewne już od początku. Dziś poznaliśmy datę premiery Car Mechanic Simulator 2015 – gra prawdopodobnie trafi na rynek 14 kwietnia.

Użyliśmy słowa prawdopodobnie, bowiem sami developerzy nie są jeszcze pewni daty debiutu. Wiadomo jednak, że Car Mechanic Simulator 2015 pojawi się tylko na PC, a rozgrywka nie ulegnie większym zmianom. Pojawi się jednak całkiem sporo nowości, w tym losowo generowane zlecenia, a także aukcje samochodów, na których będziemy mogli kupować i sprzedawać pojazdy. Ostatni z wymienionych elementów pojawił się już w starszej produkcji o nazwie Gearhead Garage i był miłym urozmaiceniem.

Zmiany mają dotknąć też grafiki, a zwłaszcza modeli pojazdów. Samochody mają być wykonane w sposób dużo bardziej szczegółowy. To jak, sięgniecie do portfeli?

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty