Premiera trzeciej części Wiedźmina już za niecały miesiąc. Z racji tego dostajemy mnóstwo materiałów nie tylko na temat samej gry, ale też i przeróżnych gadżetów. Dziś w sieci pojawił się zwiastun kompendium zawierającego informacje nie tylko na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale też związane z poprzednimi częściami serii. Nie obyło się też bez małego zamieszania…

Gracze szybko zauważyli, że informacja o kompendium widnieje przy opisie zarówno edycji kolekcjonerskiej, jak i standardowej Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie sądzę jednak, żeby chodziło o reklamowaną dziś książkę. Jest to bardzo obszerny twór, liczący kilkaset stron, wydany w twardej oprawie i naprawdę nie sądzę, żeby tak kosztowny gadżet był dodawany do wszystkich egzemplarzy gry. A zresztą, sprawdźcie sami – poniżej znajdziecie wspomniany materiał video.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty