The Elder Scrolls Online przeszło ostatnio na model buy-to-play i gra nie wymaga już opłat abonamentowych. W czerwcu produkcja ta trafi także na konsole – PlayStation 4 i Xbox One. Co jednak zrobić, jeśli do tej pory graliście na PC, a wolelibyście przenieść się na konsole, nie tracąc przy tym postępu? Cóż, developerzy wpadli na pewne rozwiązanie…

Przez 30 dni po premierze wersji konsolowej, w sklepie z wirtualnymi przedmiotami będziecie mogli znaleźć stosowną opcję. Niestety, taka przyjemność będzie dość kosztowna – przeniesienie postaci wyceniono na 78 zł. Osoby, które poświęciły kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset godzin na zdobywanie poziomów i ekwipunku powinny jednak być zadowolone. Po upływie 30 dni opcja nie będzie już dostępna, także już teraz powinniście zastanawiać się nad migracją.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty