O ile miłośnicy wyścigów asfaltowych nie mają na co narzekać, o tyle już pasjonaci offroadu są w znacznie gorszej sytuacji. Od dość dawna na rynku nie pojawiła się produkcja, która podejmowałaby temat wyścigów po bezdrożach. Dziś jednak pojawiła się bardzo obiecująca zapowiedź. Firma Codemasters ogłosiła DiRT Rally, zaś sama gra od razu trafiła do usługi Wczesnego Dostępu na Steamie…

O nowej odsłonie serii DiRT mówiło się już jakiś czas temu, mniej więcej od lutego. Dopiero dziś otrzymaliśmy jednak oficjalne potwierdzenie, a także debiut w Early Access. DiRT Rally możecie kupić za 26,99 Euro i rozpocząć zabawę już dziś. Póki co dostępne są trzy lokacje, podzielone na 36 etapów oraz 14 pojazdów.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty