Toukiden: Kiwami jest produkcją, która pełnymi garściami czerpie z serii Monster Hunter. Także tutaj wcielamy się w rolę śmiałków, którzy walczą z wszelakiego rodzaju potworami. Jedną z najgłośniej zapowiadanych opcji w tej grze jest tryb kooperacji, jednak to jeszcze nie koniec dobrych nowin. W nadchodzącą produkcję od studia Tecmo Koei będą mogli zagrać ze sobą posiadacze PS4 oraz PS Vita.

To właśnie temu aspektowi gry, czyli cross-platformowej kooperacji poświęcony jest najnowszy zwiastun. Pokazuje on nam jedną walkę, jednak raz z perspektywy gracza korzystającego z handhelda Sony, a raz z PlayStation 4. Poza różnicami w oprawie graficznej ciężko znaleźć jakiekolwiek różnice, gameplay wygląda bowiem identycznie. Jeśli sami chcecie się przekonać jak wypada to w praktyce, to zachęcam do zapoznania się z poniższym materiałem z Toukiden: Kiwami.

Premiera gry już 27 marca tego roku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty