Cyberpunk 2077 zapowiada się na jeden z najgłośniejszych polskich tytułów ostatnich lat, który popularnością może przebić nawet dwie (za jakiś czas) trzy części Wiedźmina oraz Dead Island. Chociaż do premiery gry została jeszcze masa czasu – bo jest ona przewidziana na rok 2015, to już teraz dowiadujemy się kolejnych, bardzo intrygujących szczegółów na temat tej produkcji.

Jak mówi Adam Badowski z CD Projekt RED w rozmowie z Eurogamerem: „Cyberpunk 2077 będzie opartą na fabule grą RPG, nastawioną na świetny tryb dla pojedynczego gracza, jednak zamierzamy dodać także pewne opcje multiplayera.”

Takie sformułowanie tej odpowiedzi powoduje sporo domysłów, ale wszystko wskazuje na to, że nie doczekamy się tradycyjnego multi, a innej formy współpracy, czy też rywalizacji z graczami z całego świata.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty