„Wkrótce” to chyba jedno z ulubionych słów developerów i wydawców gier. Tym razem tego zwrotu użyto w odpowiedzi na liczne pytania dotyczące premiery Resident Evil Revelations 2 na konsoli PlayStation Vita. Graczom nie ma się jednak co dziwić – wersję handheldową zapowiedziano razem z wydaniem na „duże” konsole, potem jednak sprawa ucichła. Na szczęście dziś pojawił się oficjalny komentarz developerów – przenośna wersja gry nadal jest tworzona!

Resident Evil Revelations 2 zostało już „dokończone” na pozostałych platformach i na rynek trafiły wszystkie epizody. To właśnie taka, pełna kolekcja trafi do posiadaczy PS Vita. Twórcy zapowiadają też kilka nowinek, stworzonych z myślą o możliwościach sprzętu Sony. Jedną z nich jest celowanie przy pomocy żyroskopów, co wydaje mi się dość ryzykownym pomysłem…

Jak wspomniałem na początku – Resident Evil Revelations 2 na PS Vita pojawi się „wkrótce”. Na ogłoszenie daty premiery musimy jeszcze poczekać.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty