We wrześniu ubiegłego roku, na konsoli Xbox One pojawiła się nietypowa produkcja. D4: Dark Dreams Don’t Die to mroczna, pokręcona przygodówka. Tytuł ten nie przypadł do gustu wszystkim graczom, na co najlepszym dowodem są bardzo rozstrzelone oceny. Jedni uznali tę grę za arcydzieło, inni zaś za niezbyt interesującą i pełną błędów produkcję, bez żadnych większych zalet.

Jak się dziś okazało, już niedługo kolejni gracze będą mogli własnoręcznie przekonać się, czy ten tytuł przypadnie im do gustu. Dziś powierdzono, że D4: Dark Dreams Don’t Die trafi na PC. Podobno premiera gry na tej platformie ma odbyć się jeszcze w tym roku. Poniżej znajdziecie wiadomość Hidetaki Suehiro, jednego z założycieli studia Access Games, odpowiadającego za tytuł.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty