Posiadacze konsol nowej generacji już wkrótce dostaną do ogrania kolejny, darmowy tytuł. Będzie nim AirMech Arena, nietypowe połączenie gry MOBA z klasycznymi strategiami czasu rzeczywistego. Gra jakiś czas temu zadebiutowała na PC, nieco później na Xbox 360. Dziś zapowiedziano, że trafi także na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Twórcami gry jest amerykańskie studio Carbon Games, kojarzone…cóż, chyba tylko z Airmech. W grze wcielamy się w rolę tytułowego robota, jednak pod naszą kontrolą pozostają też inne jednostki, pojawia się też możliwość rozbudowy bazy. AirMech Arena posiada zarówno kampanię dla jednego gracza, jak i opcje kooperacji i rywalizacji dla dwóch drużyn, składających się z trzech osób. Gra spotkała się z dość ciepłym przyjęciem – aktualnie na Metacritic posiada średnią ocen rzędu 73/100.

AirMech Arena będzie dostępne za darmo – w grze pojawią się za to mikropłatności.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty