Dying Light nadal nie przestaje się świetnie sprzedawać – gra Techlandu drugi tydzień z rzędu jest bestsellerem wśród gier pudełkowych w Wielkiej Brytanii. Twórcy jednak nie spoczęli na laurach i cały czas pracują nad ulepszaniem tej pozycji. Poza płatnymi dodatkami, również gracze, którzy nie chcą wydawać pieniędzy zostaną uraczeni pewnymi prezentami. Dziś opublikowana została nowa aktualizacja, która wprowadza kilka ciekawych rzeczy.

Przede wszystkim, Dying Light otrzymało wyższy poziom trudności, przeznaczony dla najlepszych biegaczy w Harran. Wprowadzono też nowy poziom rzadkości przedmiotów – przedmioty złote to odpowiednik legend z gier RPG – wyjątkowo rzadkie i potężne. Nie zabraknie też nowych elementów wyposażenia – poza uzbrojeniem pojawią się też zupełnie nowe kostiumy. Listę zmian zamyka szereg poprawek gameplayu i płynności gry.


Również dziś swoją premierę ma Ultimate Survivor Bundle do Dying Light. To DLC jest już płatne i kosztuje 21 zł, oczywiście jest ono dostępne bez dodatkowych opłat dla posiadaczy Season Passa.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty