[gameinfo title=”Informacje o grze” game_name=”Dead Island” developers=”Techland” publishers=”Deep Silver / Koch Media” platforms=”PC/Xbox/PS3″ genres=”Akcja” release_date=”6.09.2011″]

Firma Techland oraz Deep Silver wypuściły dzisiaj najnowszy trailer do gry Dead Island. Filmik daje nam jasno do zrozumienia, że na wyspie sami sobie nie poradzimy. Najnowszy materiał, kładzie nacisk na czteroosobowy system kooperacji. Bohaterowie, którzy znajdą się w epicentrum wydarzeń na wyspie Banoi, będą musieli połączyć swoje siły i razem przejść przez piekło, jakie zafunduje im cała horda umarlaków. Dzięki systemowi co-op, drop – in/drop – out, gracze bez przeszkód mogą w ułamku sekundy połączyć się ze sobą i wspólnie walczyć o przetrwanie na wyspie. Jest to bardzo fajne i elastyczne rozwiązanie, które z całą pewnością zaoferuje nam mnóstwo zabawy. Każdy z graczy będzie posiadał umiejętności, dzięki którym będą się oni nawzajem uzupełniać, tworząc przez to zagrany zespół.

[youtube id=”_jNooj48XXA” width=”600″ height=”350″]

Otrzymaliśmy także informację, że prace nad grą zostały ukończone i rozpoczęto tłoczenie egzemplarzy. Premiera Dead Island w naszym kraju odbędzie się 9.09.2011. Gra zostanie wydana na platformy PC/Xbox/PS3.  Niedawno także, została oficjalnie wydana informacje na temat zawartości edycji kolekcjonerskiej Dead Island.

O Autorze

Podobne Posty