Cóż, to było raczej do przewidzenia. Dead or Alive 5, krótko po premierze na PC doczekało się modyfikacji, pozwalających na rozebranie bohaterek. Twórcy gry poruszali ten problem jeszcze na kilka miesięcy przed premierą, prosząc fanów o rozwagę przy tworzeniu modów. Jak widać, apel nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. 🙂

Niestety, albo i stety, zależy jak na to spojrzeć, strona na której dostępny były modyfikacje zniknęła z sieci. Witryna lustfulillumination.com, czyli jedno z popularniejszych miejsc z modami umożliwiającymi oglądanie nagich bohaterek gier została zawieszona. Nie wiemy jeszcze co było powodem, ale przypuszczam, że „naruszenie praw autorskich”. Daję jednak głowę, że strona, a wraz z nią nagie mody do Dead or Alive 5 powrócą.

Nie chcemy wrzucać na Hol-Games screenów z bardzo dosłowną i sugestywną nagością, dlatego darowaliśmy sobie prezentowanie moda w akcji w tym newsie. Jeśli jednak chcecie się przekonać, jak wyglądają bohaterki Dead or Alive 5 bez odzieży, to możecie odwiedzić chociażby serwis Kotaku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty