Od kilku dni w sieci jest głośno na temat niezbyt ciekawej sytuacji pomiędzy firmą Konami, a Hideo Kojimą. Aktualnie stanęło na tym, że Kojima pozostanie w zespole do czasu premiery The Phantom Pain, a po tym opuści szeregi firmy. W związku z tym, w sieci pojawia się masa spekulacji, mniej lub bardziej zabawnych żartów, a także…oferty pracy. Miejsce w ekipie słynnemu japońskiemu developerowi zaoferowało studio Deck13.

Deck13 jest studiem, które zasłynęło przede wszystkim jako współtwórcy Lords of the Fallen. Wcześniej stworzyli oni kilka przyjemnych przygodówek, a także potworka w postaci Blood Knights, jednak to LOTF sprawiło, że o tej niemieckiej firmie zrobiło się głośno. Na ich Twitterze pojawiła się ciekawa wiadomość, skierowana do ojca serii Metal Gear Solid, będąca tak właściwie…ofertą pracy. Oczywiście, niemal pewne jest, że Hideo Kojima z oferty nie skorzysta, niemniej jednak jest to miły gest. 😉

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty