Wersja demonstracyjna najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie jest już dostępna na trzech platformach. Demo FIFA 15 na PC, Xboksie 360 i Xboksie One pojawiło się już dziś. Posiadacze konsol Sony muszą poczekać do jutrzejszej aktualizacji PS Store.

Jeśli gracie na PC, to grę znajdziecie na platformie Origin, jeśli zaś na którymś z Xboksów, to w Xbox Store. Wersja na obecną i poprzednią generację konsol dość znaczącą różni się od siebie pod względem wagi – 3GB na Xboksie One i 1,6GB na Xboksie 360, także miejcie to na uwadze szykując się do pobierania. W przypadku wersji PC musicie też pamiętać o tym, że nowa FIFA na tej platformie debiutuje z silnikiem Ignite, w związku z czym wymagania są sporo wyższe niż w zeszłym roku.

Tegoroczne demo FIFA 15 jest całkiem rozbudowane – możemy zagrać jedną z ośmiu drużyn, a także posmakować nieco trybu Ultimate Team. 

Pełna wersja gry ukaże się na rynku już 25 września.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty