Firma Square Enix zapowiedziała, że w maju doczekamy się aktualizacji do dema Final Fantasy XV. Jest to dość nietypowa sytuacja, bo wypuszczanie łatek do wersji demonstracyjnych nie jest raczej czymś na porządku dziennym. Patch ma poprawić kilka irytujących błędów związanych z wydajnością, a także usprawnić system walki. Niestety, demo nadal pozostanie dostępne jedynie dla osób, które kupią Final Fantasy Type-0 HD.

Aktualizacja 2.00 do Final Fantasy XV: Episode Duscae ma rozbudować system walki, głównie poprzez lepsze oznaczanie przeciwników. Oprócz tego, duży nacisk zostanie położony na poprawienie wydajności. Gra nie działa zbyt dobrze na żadnej z konsol i na obu sprzętach widoczne są zauważalne spadki ilości klatek na sekundę. Podobno po debiucie patcha ma to ulec zdecydowanej poprawie – pożyjemy, zobaczymy. 😉

 

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty