DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości w polskiej wersji językowej będzie nazwać się „Brakujące Ogniwo”. Rozszerzenie, które ma zadebiutować w październiku tego roku, ma pojawić się na wszystkich platformach. DLC zostanie udostępnione na łamach serwisu Steam.

Fabuła dodatku.

Historia opowiedziana w dodatku, to trzy dni, w których tajemniczo zniknął główny bohater, podczas rozgrywania głównego scenariusza. Dlaczego? Po co? Jaki był tego efekt? Rozwiązanie dla tych pytań znajdziecie własnie w DLC. Jensen w jakiś sposób znajdzie się na statku, zmierzającym do tajemniczego miejsca. Oczywiście głównym celem, będzie ucieczka z okrętu. Zadanie to jednak nie będzie należeć do łatwych, gdyż wszczepy bohatera przestały działać,  na wskutek tortur jakie zostały mu zaaplikowane przez oprawców.

Podczas ucieczki, Adam odkryje nowe fakty, spiski, i zdobędzie bardzo cenne informacje. W grze pojawią się nowi bohaterowie, zarówno po jasnej i jak i ciemnej stronie mocy. Nowe fakty doskonale wpasują się w wydarzenia, które miały miejsce w  Deus Ex: Human Revolution, tworząc fantastyczne tło w rozgrywce i ubarwiając ją o nowe wyzwania i przygody.

Główne cechy „Brakującego Ogniwa”

  • Nowe wątki rozwijające główną oś fabularną
  • Nowe lokacje
  • Nowi przeciwnicy
  • Nowe postacie
  • Możliwość przebudowania cech głównego bohatera.

Podobne Posty