Wczoraj oficjalnie potwierdzono, że nowa, tajemnicza gra od Square Enix to kolejna część serii Deus Ex. W Deus Ex: Mankin Divided po raz kolejny wcielimy się w Adama Jensena, bohatera Human Revolution. Akcja tej produkcji będzie miała miejsce w roku 2029, dwa lata po wydarzeniach z Buntu Ludzkości. Dziś w sieci pojawił się oficjalny zwiastun nowego Deus Ex i trzeba przyznać – robi spore wrażenie!

Materiał trwa trzy minuty, jednak nie znajdziecie w nim fragmentów rozgrywki. Zamiast tego skupiono się na pobieżnym przedstawieniu historii i poprzeplataniu jej bardzo dynamicznymi scenami akcji. Adam Jensen w Deus: Ex Mankind Divided wymachuje cybernetycznymi kończynami z gracją, jakiej nie powstydziliby się bohaterowie slasherów. Całość kończy się w równie efektowny sposób – starciem, z dużym mężczyzną o wschodnim akcencie.

Trailer Deus Ex: Mankind Divided po polsku znajdziecie poniżej.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty