Wbijanie maksymalnego poziomu doświadczenia w Diablo 3 może zając trochę czasu. Istnieją jednak pewne sposoby na to, aby proces ten znacznie przyśpieszyć. Wiele osób korzysta z pomocy znajomych i skraca ten czas kilkakrotnie. To co zaraz zobaczycie to jednak coś zupełnie nowego – maksymalny, 70 poziom w 60 sekund.

Jeśli zastanawiacie się jak najszybciej wbić 70 poziom w Diablo 3, to poniższe wideo może Wam w tym pomóc. Gracze wykorzystują tutaj Szczeliny Nefalemów odpalone na najwyższym poziomie trudności – Udręka VI. Gracz, który zdobywa poziomy, wykorzystuje też Pierścień Leoryka, zapewniający dodatkowe doświadczenie. Efekty, jak widać na załączonym filmiku, są imponujące.

Co ciekawe, gracz odpowiadający za to nagranie dodał, że prawdopodobnie wynik mógł być jeszcze lepszy, o około 20-30 sekund.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty