Nie, nie znajdzie się tam osławiony już Dovahkiin, ani też powracające po latach smoki, czy też Nordowie i inne „Skyrimowe” wynalazki. Chodzi o otwartość świata, którą będzie można porównać do dzieła Bethesdy. Na to i inne pytania odpowiedział ostatnio Ray Muzyka, czyli współzałożyciel BioWare.

Jak stwierdził Muzyka, Dragon Age 3 będzie posiadał wszystkie najlepsze elementy, zarówno z pierwszej, jak i drugiej części gry (co mówi się za każdym razem przy produkcji nowego dzieła). Jedno co mnie zaintrygowało to fakt, że podobno połowa ludzi w BioWare jest zachwycona dużym i rozbudowanym światem w Skyrim, jak również dokładnie się mu przypatrują, mówiąc już dziś otwarcie, że będą chcieli stworzyć coś takiego w najnowszym Dragon Age.

Powiem tyle, jeśli tak świetne tytuły jak Dragon Age (pierwsza część) i Skyrim zostaną w jakiś sposób scalone, w postaci zupełnie nowej gry to przysięgam, że kupię wersję kolekcjonerską. Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że obie firmy zdecydują się na współprace, ale jeśli tak się stanie, to możemy być świadkiem naprawdę kroku milowego w dziedzinie gier RPG, na co osobiście bardzo liczę.

Najnowsze informacje na temat gry znajdziecie tutaj: Dragon age 3

O Autorze

Podobne Posty