Dragon Age: Inkwizycja to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku, a zarazem najlepsza premiera w historii BioWare. Do tej pory, jeśli chcieliście przetestować grę przed premierą, to musieliście spełnić dwa warunki. Po pierwsze – musieliście być posiadaczami konsoli Xbox One, a po drugie – posiadać wykupiony abonament EA Access. Dziś dostaliśmy informacje, że demo będzie ogólnodostępne, ale jedynie przez pewien czas…

Sześciogodzinne demo Dragon Age: Inquisition dostępne jest dla wszystkich posiadaczy konsoli Xbox One, jedynym wymogiem jest ważny abonament Xbox Live Gold. Demo będzie dostępne jedynie do 16 marca, także warto szybko zdecydować się na pobranie tej wersji próbnej. Jeśli gra przypadnie Wam do gustu, to możecie skorzystać z ciekawej oferty promocyjnej – aktualnie ta produkcja BioWare dostępna jest za około 140 zł na konsolę Microsoftu. Promocyjna cena obowiązuje tak, jak specjalna oferta na demo, czyli także do 16 marca.

Niestety, wygląda na to, że oferta jest przeznaczona ekskluzywnie dla Xbox One i na demo Dragon Age: Inkwizycja na PC lub PS4 nie mamy co liczyć.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty