Eh, fani gier Telltale muszą być bardzo cierpliwymi ludźmi. Chociaż developerzy obiecywali częste wprowadzanie nowych odcinków do swoich gier, to z realizacją tego planu wychodzi już różnie. W najgorszej sytuacji są gracze Tales from the Borderlands, który na kolejny, drugi epizod czekają…od listopada. Na szczęście już wkrótce ich oczekiwanie dobiegnie końca.

Studi Telltale Games poinformowało, że w przyszłym tygodniu drugi epizod trafi na wszystkie platformy. Można się spodziewać, że będzie to wyglądało tak jak zwykle – w pierwszej kolejności odcinek trafi na PC i Xboksy, dzień później na PS3 i PS4, a po jakimś czasie również na sprzęt mobilny. Oczekujcie kolejnego wpisu u nas, gdy tylko dostaniemy potwierdzenie dat premiery od developerów. Co do samego odcinka – drugi epizod Tales from the Borderlands nosi nazwę Atlas Mugged, a szczegóły na jego temat znajdziecie w poniższym zwiastunie.

Wygląda na to, że w kolejnym odcinku nadal możecie oczekiwać sporej dawki humoru i klimatu charakterystycznego dla serii. Mam jednak nadzieję, że TTG nieco przyśpiesza proces developerski, bo przy obecnym tempie, na zwieńczenie sezonu Tales from the Borderlands będziemy musieli czekać do 2016 roku…

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty