Blood Bowl 2 to bardzo nietypowa produkcja. Wyobraźcie sobie grę, która łączy elementy gry sportowej i turowej strategii, a wszystko w klimatach Warhammera. Jakiś czas temu wrzucałem tutaj pierwszy gameplay, a dziś pojawił się kolejny fragment rozgrywki. Tym razem skupiono się na siłach Chaosu i stosowanych przez zawodników atakach.

O ile drużyna ludzi stosowała dość zbalansowaną strategię, łączącą podania, bieganie i blokowanie, o tyle drużyna Chaosu skupia się przede wszystkim na atakowaniu i brutalnych faulach. Ciekawie zapowiadają się też mutacje. Będą to specjalne umiejętności, które nie tylko zmienią wygląd zawodników, ale też pozwolą im na zwiększenie zadawanych obrażeń. Wygląda na to, że w Blood Bowl 2 atrakcji (i przemocy!) będzie naprawdę sporo.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty