Blood Bowl zadebiutowało w roku 1987 i było grą figurkową, traktującą o nietypowej dyscyplinie sportu. Wyobraźcie sobie futbol amerykański, ale osadzony w świecie Warhammera, do tego z bardzo luźnymi zasadami. W 1995 roku pojawiła się pierwsza komputerowa adaptacja tej gry, a w roku 2009 kolejna. Aktualnie w produkcji znajduje się kontynuacja gry sprzed 6 lat – Blood Bowl 2 i właśnie udostępniono solidną porcję rozgrywki z tego tytułu.

Na materiale możecie zapoznać się z wyglądem i umiejętnościami drużyny ludzi. Ciekawie prezentują się umiejętności, które mają mieć największy wpływ na przebieg meczów. Trzeba też przyznać, że bardzo estetycznie wykonana została warstwa graficzna Blood Bowl 2, a stylistyka może się podobać. Nie brakuje też humoru – spójrzcie tylko na modele orków i goblina-sędziego. 🙂

Rozgrywka w Blood Bowl 2 będzie podzielona na tury. Dzięki temu będziemy mogli spokojnie rozplanować nasze ruchy, a następnie w spokoju rozkoszować się animacjami poszczególnych działań.

Premiera gry jeszcze tej wiosny na PC, PS4 i XBO.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty