Dungeons jest strategią fantasy z roku 2011, która nie odniosła zbyt wielkiego sukcesu. Gra zebrała kiepskie oceny i przeszła bez większego echa. Dziś podano datę premiery kontynuacji, która być może naprawi błędy oryginału i stanie się tytułem po prostu bardziej grywalnym. Dungeons 2 ma zadebiutować już niedługo – premierę zaplanowano na 24 kwietnia.

Gra ma wiele wspólnego z serią Dungeon Keeper – obie produkcji łączy coś więcej niż nazwa. W każdej z gier wcielamy się w rolę czarnego charakteru, rozbudowującego podziemne lochy i rekrutującego demonicznych popleczników. Developerzy planują rozwinąć gameplay z pierwszej części, ale także wprowadzić kilka nowości. W Dungeons 2 będziemy mogli na przykład wybrać się na powierzchnie i zaatakować mieszkających tam ludzi. W grze zadebiutuje też tryb kooperacji, przeznaczony dla maksymalnie czterech osób.

Po opublikowanym zwiastunie widać też, że Dungeons 2 zapewni graczom nieco przyjemniejsze doznania wizualne. Grafika jest widocznie ładniejsza, nieco czytelniejszy wydaje się też być interfejs.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty