Nether to kolejny shooter nastawiony na przetrwanie, który póki co znajduje się w fazie beta testów. Opinie są bardzo zróżnicowane, od skrajnie negatywnych ze względu na bugi, po pełne zachwytów z uwagi na mroczny, ciężki klimat i poczucie osaczenia.

Twórcy starają się jednak bardzo,  żeby poprawić ten stan rzeczy i przekonać osoby, którym póki co gra się nie podoba. Wydana dziś aktualizacja dodaje naprawdę sporo zawartości, wśród których największą są motocykle, za pomocą których możemy poruszać się po mieście.

Oprócz tego, gracze mogą od tej pory łączyć się w plemiona, co oprócz poczucia „bezpieczeństwa” pozwala też na komunikacje za pośrednictwem grupowego czatu i oznaczanie sojuszników na minimapie. Być może taka opcja zachęci graczy do kooperacji, a nie mordowania każdego, kto się nawinie.

Co jeszcze dostajemy od twórców Nether w tej aktualizacji? Poniżej znajdziecie spis przedmiotów:
– rosyjska czapka, uszanka,
– kask motocrossowy,
– maska narciarska (balaklawa),
– czapka bejsbolowa,
– bandana,
– 2 maski – spray mask i half mask.

Jeśli gracie w Nether, to dajcie znać, co sądzicie o aktualnym patchu.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty