Premiera Evolve nie obyła się bez pewnych kontrowersji, związanych z kosztownymi pakietami DLC. Developerzy chcą chyba jednak nieco złagodzić emocje, bowiem poinformowali, że gracze dostaną też kilka darmowych prezentów. Póki co zapowiedziano dwie nowe mapy, które dostępne będą bez dodatkowych opłat. W pierwszej kolejności trafią one na Xboksa One.

Pierwszą z map jest kopalnia – Broken Hill Mine, drugą kuźnia – Broken Hill Foundry. Zwycięstwo danej strony konfliktu na każdej z tych map da określone bonusy w kolejnej rozgrywce. Obie mapy trafią w ostatni dzień marca na konsolę Xbox One. Posiadacze PC oraz PlayStation 4 muszą poczekać nieco dłużej – dodatki na tych platformach pojawią się dopiero w przyszłym miesiącu.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty