Pomimo tego, że Dying Light ukazało się na rynku już jakiś czas temu, to Techland nadal nie zwalnia tempa. Przedwczoraj zadebiutowało kolejne, płatne DLC oraz darmowa aktualizacja, która wprowadziła między innymi wyższy poziom trudności. Wczoraj zaś poinformowano o dalszych planach, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Co powiecie na łuki i możliwość jazdy pojazdami?

W nowym materiale poświęconym grze możecie nie tylko usłyszeć o dalszych planach na Dying Light, ale też zobaczyć interesujące fragmenty gameplayu. Muszę przyznać, że osobiście, bardzo ucieszyła mnie zapowiedź łuków. Pomyślcie tylko – to idealna broń na czas apokalipsy zombie! Na fragmentach z rozgrywki widać też jazdę pojazdami typu buggy i taranowanie przy ich pomocy hord żywych trupów.


Niestety, nie podano kiedy te nowości trafią do gry, ani ile będą kosztować.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty