Firma Blizzard nie przestaje rozwijać swojej gry MOBA, czyli Heroes of the Storm. Dziś zadebiutowała kolejna aktualizacja tego tytułu, tym razem wprowadzająca kilka ciekawych dodatków i zmian. Bardzo ciekawie prezentuje się nowa postać – Sylvanas Windrunner i mapa – Grobowiec Pajęczej Królowej. Oprócz tego zwiększono też maksymalny poziom bohatera z 10 do 20.

Sylvanas Windrunner to jedna z kluczowych postaci serii Warcraft. W Heroes of the Storm jest ona typowym zabójcą, czyli postacią, której głównym zajęciem jest eliminowanie wrogich herosów. Umiejętności Sylvanas koncentrują się przede wszystkim na zadawaniu obrażeń z dystansu. Jedną z jej umiejętności jest też przejęcie kontroli nad wrogimi stronnikami.

Nowa mapa, Grobowiec Pajęcze Królowej to kolejna lokacja podzielona na trzy linie. Zadaniem graczy jest zbieranie i sprzedaż specjalnych klejnotów, dzięki którym możemy otrzymać wsparcie w postaci armii pająków.

W grze pojawia się też system rozgrywek ligowych, czyli na dobrą sprawę kolejny tryb rankingowy, tym razem przeznaczony dla zorganizowanych grup graczy.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty