W ostatnim czasie pojawiły się ostre komentarze, skierowane w stronę Ubisoftu. O co poszło? Generalnie sytuacja wygląda tak, że wypuszczone niedawno trailery Watch Dogs znacznie odstają od tego, co pokazano nam kilkanaście miesięcy wcześniej. Twórcy jednak zarzekają się, że finalny produkt będzie stał na wysokim poziomie, a grafika nie będzie odbiegać od tej z pierwszych nagrań z E3 w 2012 roku.

Udostępnione przez serwis AllGamesBeta wideo przedstawia efekty świetlne i pogodowe w wirtualnym Chicago. Całość wygląda nieźle, chociaż osobiście wydaje mi się, że gra nie robi już takiego wrażenia jak w zeszłym roku. Może to efekt ostatnich kontrowersji związanych z tym tytułem, a może po prostu na rynku pojawiło się kilka innych, genialnie wyglądających produkcji…

Z filmem, o którym mowa możecie zapoznać się poniżej.

Całość podobno została nagrana na PlayStation 4, na więcej materiałów, w tym z wersji PC musimy jeszcze poczekać. Przypomnę tylko, że premiera Watch Dogs zaplanowana jest na 27 maja, a twórcy już jasno postawili sprawę – wersji demo przed ukazaniem się gry na rynku nie będzie.  Pozostają więc recenzje, opinie znajomych i gameplaye na YouTube.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty