Innymi słowy Everybody’s Gone to the PS4. 

Gracz na PC nie ma dzisiaj łatwego życia, szczególnie po informacji o PlayStation 4. Everybodys’ Gone to the Rapture, czyli niezwykle ciekawie zapowiadająca się gra, będzie tak zwanym „PS4 Exclusive” o czym raczyli nas poinformować twórcy.  Innymi słowy, nie uświadczymy premiery na PC i osobiście bardzo nad tym faktem ubolewam.

Przypomnę, bo jest to tytuł niezbyt znany, że w grze wcielamy się w przypadkową postać, która staje w przededniu tak zwanej cichej apokalipsy przed tym samym problemem co inni ludzie i tak naprawdę nie ma specjalnego celu działania. Takim może być jedynie przetrwanie. Gracze otrzymują pełną swobodę w eksploracji otoczenia, ale tak naprawdę tylko od nich zależy co będą robić w ostatnich godzinach istnienia Ziemi. Brzmi fajnie, prawda?

Twórcy stwierdzili jedynie, że nie są w stanie podołać finansowo z wprowadzeniem gry na wiele platform, ale jestem przekonany (a chociaż mam taką nadzieję), że Everybody’s Gone to the Rapture na PC nie jest jeszcze zamkniętym tematem.

Byłbym zapomniał – zobaczcie jeszcze najnowszy trailer.

O Autorze

Podobne Posty