Everybody’s Gone to the Rapture to jedna z najbardziej tajemniczych gier ekskluzywnych tworzonych z myślą o PlayStation 4. Produkcja ta została zapowiedziana już jakiś czas temu, jednak dość długo nie otrzymywaliśmy na jej temat żadnych informacji. Dziś opublikowano nowy zwiastun tej intrygującej gry. Oprawa graficzna nadal robi wrażenie!

Fabuła w Everybody’s Gone to the Rapture skupi się na losach ludzi w czasie apokalipsy, natomiast akcję osadzono w roku 1984. Na zwiastunie możemy zaobserwować wnętrze budynku, sprawiającego wrażenie niedawno opuszczonego. Prawdopodobnie mieszkańcy uciekli z tego miejsca, na skutek nadchodzącej zagłady. Całość udostępnia bardzo klimatyczna muzyka i głos spikera radiowego.

Premiera gry jeszcze latem tego roku, tylko na PlayStation 4.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty